Hero Image
18 Kwiecień 2024 - 19 Kwiecień 2024
Opole, Polska
9. Spotkania Zakupowe Automotive CEE Day

Hotele 

Uczestnicy Automotive CEE Day we własnym zakresie dokonują rezerwacji i płatności za noclegi.

Baza hotelowa w Opolu i najbliższym sąsiedztwie miasta:

• Hotel Festival, Opole, ul. Oleska 86, tel. 77 427 55 55, www.festival.com.pl
• Hotel Opole Centrum, Opole, ul. Waryńskiego 17, tel. 77 551 61 50, https://www.opole-centrum.pl/
• Hotel Piast, Opole, ul. Piastowska 1, tel. 77 454 97 10, 602 714 290 https://www.hotel-piast.opole....
• Hotel Kamienica, Opole, Pl. Kopernika 14, tel. 77 546 66 96, www.hotelkamienica.com.pl
• Hotel Starka, Opole, ul. Ostrówek 19, tel. 77 411 35 01, www.hotel-starka.pl
• Szara Willa, Opole, ul. Oleska 11, tel. 77 441 45 70, www.szarawilla.pl
• Hotel Zaodrze, Opole, ul. Spychalskiego 25, tel. 77 451 52 00
• Weneda Hotel, Opole, ul. 1 maja 77, tel. 77 442 10 00, https://hotel-weneda.pl/
• Słociak Hotel & Browar, Opole, ul. Księżycowa 2A, tel. 77 543 09 65,690 965 965, https://slociak.pl/
• Hotel REGIUS, Opole, ul. Jagiełły 8a, tel. 77 469 68 31, https://regius.com.pl
• Hotel OPOLANKA, Opole, ul. Dworska 2, tel. 502 166 333, http://restauracjaopolanka.pl,
• DeSilva Premium, Opole, ul. Powolnego 10, tel. 77 540 70 00, www.desilva.pl/opole
• Mercure Opole, Opole, ul. Krakowska 57-59, tel. 77 451 81 00, https://all.accor.com/hotel/34...
• Hygge Hotel, Opole, ul. Dworcowa 20, tel. 77 500 56 80, https://www.hyggehotel.pl/
• Młyńska 8, Górki, ul. Młyńska 8, tel. 667 875 413, https://mlynska8.pl/
• Night o'clock Business Class Aparts Opole, Opole, ul. 1 Maja 1, tel. 733 303 202, www.apartopole.pl
• Gościniec Arkadia, Groszowice, ul. Franciszka Buhla 3, tel. 77 453 14 15, https://www.arkadiawesela.pl/
• Hotel Arkas, Prószków, ul. Daszyńskiego 12, tel. 77 541 87 87, www.hotelarkas.pl
• Hotel Karolinka, Gogolin, ul. Kasztanowa 30, tel. 609 324 424, https://karolinkahotel.pl/
• Pałac Izbicko, Izbicko, ul. Stawowa 3, tel. 77 456 19 00, http://palacizbicko.pl/
• Apartamenty Złota Nić, ul. Bronisława Koraszewskiego 13, tel. 77 401 30 90, http://apartamenty.zlotanic.pl
• Hotel ANTEK, Źlinice, ul. Krapkowicka 19, tel. 77 416 53 44, https://hotelantek.pl
• Hotel ADA, Większyce, ul. Głogowska 1, tel. 77 472 21 21, https://hotelada.pl
• Hotel AVIATOR Kamień Śląski, ul. Lotnicza 5-7, tel. 724 470 089, http://opole.airport.aero/hote...
• Hotel DOMINO, Niemodlin, ul. Opolska 54, tel. 77 460 83 05, https://www.booking.com/hotel/pl/domino.pl.html
• Zamek MOSZNA, Moszna, ul. Zamkowa 1, tel. 77 466 96 79, 530 357 094, https://mosznazamek.pl/
• Hotel TENIS, Chrząstowice, ul. Opolska 15, tel. 77 427 08 40, www.hoteltenis.pl
• Hotel MARKUS, Kolonowskie, ul. Krótka 8, tel. 500 127 027, www.restauracja-markus.pl
• Hotel Zacisze, Turawa k. Opola, ul. Biwakowa 2, tel. 77 402 90 30, https://www.zaciszeturawa.pl/


Rejestracja
Zamknięte od 17 Kwiecień 2024
Lokalizacja
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul.Wrocławska 158
Opole, Polska
Organizowane przez
Spotkania
Uczestnicy 527
Spotkania 2149
Uczestnicy
Polska 453
Niemcy 18
Czechy 17
Węgry 7
Słowacja 5
Włochy 5
Zjednoczone Królestwo 4
Dania 3
Stany Zjednoczone 3
Słowenia 2
Litwa 2
Chiny 2
Szwecja 1
Indie 1
Sri Lanka 1
Niderlandy 1
Austria 1
Szwajcaria 1
Francja 1
Rumunia 1
Całkowity 529